LifeFree.pl

Bębny BOBUL Drums

Bębny BOBUL Drums i ich twórca Konrad Bobula
Bębny BOBUL Drums i ich twórca Konrad Bobula

Redakcja LifeFree serdecznie poleca wywiad z Konradem Bobulem, człowiekiem, który w ciągu ostatnich 15 lat wykonał blisko tysiąc bębnów djembe.

O swoich bębnach Konrad mówi tak: "…do każdego bębna, który robię, podchodzę bardzo indywidualnie, nie tworzę na masę, nie zamierzam ścigać się z Chińczykami, robię wszystko sam od początku do końca, zależy mi na tym, aby każdy bęben był oryginalny i niepowtarzalny. Nie staram się kopiować innych, robię je w taki sposób, w jaki czuję, że powinienem. Bardzo rzadko udaje mi się zrobić 2 takie same bębny, zawsze czymś się różnią. Wydaje mi się, że udało mi się wypracować swój styl w tej dziedzinie. Cieszę się, że to, co robię jest doceniane przez innych, mobilizuje mnie do jeszcze większego rozwoju…"

"Gdyby nie kumpel z liceum plastycznego i bieda, może dziś grałby tylko na perkusji w ciężko brzmiącej kapeli. Ale ten kumpel przyszedł pewnego dnia do szkoły z bębnem djembe... I tak na Podkarpaciu powstała poważna, uznana w środowisku djembiarskim pracownia BOBUL DRUMS."

Wywiad ukazał się na łamach czasopisma Magazyn Perkusista, a przeprowadził go Wojciech Andrzejewski.

Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć w galerii poniżej przedstawiających pracownię BOBUL Drums  i owoce pracy Konrada Bobula.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Góry Kolumbii

W górach Kolumbii. O wspólnocie.

Recenzje, Inspiracje
sobota, 17 listopada 2018, 12:05
Jestem tu od 4 dni. To holistyczne centrum położone wysoko w kolumbijskich górach. Zdrowe jedzenie i dbanie o środowisko są tutaj ważnymi wartościami. Praktykujemy wdzięczność za każdy posiłek, wspólnie spędzony czas przy ognisku czy śpiew.

Zobacz również

medytacja  w dżungli
Inspiracje
czwartek, 25 października 2018, 12:15

Medytacja w dżungli

Mając wokół siebie tylko drzewa i wodę nie da się...